29 czerwca – kolejne spotkanie grupy wsparcia dla opiekunów osób chorych i niepełnosprawnych

Już 29 czerwca zapraszamy na kolejne spotkanie grupy wsparcia dla opiekunów osób chorych i niepełnosprawnych.

Przypominamy, że  grupa ruszyła 6 kwietnia br. Na pierwszym spotkaniu ustaliliśmy terminy kolejnych spotkań na ten rok:

20 lipca

10 sierpnia

7 grudnia

Tak, jak wcześniej informowaliśmy spotkania odbywają się raz w miesiącu.

Są to czwartki, godzina rozpoczęcia – zawsze 18.00 i miejsce to samo, czyli Centrum Okopowa przy ulicy Okopowej 55.

Grupa jest otwarta i można do niej dołączyć w dowolnym momencie. Wciąż tworzymy ostateczną formułę grupy i program. Spotkania prowadzi psycholog i psychonkolog, Artur Kultys.

To, co jest ważne, to fakt, że na spotkaniach jesteśmy anonimowi i sprawy, o których się mówi na spotkaniach zostają tylko między nami.

Jeżeli znają Państwo kogoś, dla kogo może być taka grupa pomocna, powiedzcie mu o niej i kolejnych terminach spotkań.

Więcej: https://www.facebook.com/events/107170516487914/