Szukamy specjalisty ds. wolontariatu [PRACA]

1972

Stanowisko pracy: SPECJALISTA DS. WOLONTARIATU

Miejsce pracy: Warszawa

Wolontariat Caritas to:

  • największy wolontariat w kraju – ok. 100 000 wolontariuszy w całej Polsce,
  • wspaniała idea międzypokoleniowa – uczniowie, studenci, pracownicy i seniorzy,
  • świetny pomysł na rozwój i wzrastanie w chrześcijańskich wartościach.

Chcesz współtworzyć to wielkie dzieło? Chcesz rozwijać swoje umiejętności, pracując z wolontariuszami Caritas z całego kraju? Ta praca jest dla Ciebie!

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowa o pracę w jednej z największych organizacji charytatywnych,
  • współtworzenie jednego z największych projektów wolontariackich w Polsce,
  • wyzwania, które nie pozwolą Ci się nudzić i zainspirują Cię do ciągłego rozwoju,
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość poszerzania horyzontów i rozwijania swoich zainteresowań,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • umiejętności interpersonalne pomagające w tworzeniu i utrzymaniu zespołu,
  • znajomość i poszanowanie dla wartości chrześcijańskich zgodnych z misją Caritas Polska,
  • mile widziane 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Jakie będą Twoje zadania?

Odpowiedzialność za wykonywanie zadań koncepcyjno-operacyjnych w zespole ds. wolontariatu, w zakresie działalności statutowej Caritas Polska określonej jako: wolontariat.

  • opracowanie nowych, doraźnych i długofalowych programów, projektów – mających na celu rozwój wolontariatu Caritas w Polsce,
  • nawiązywanie kontaktów i podejmowanie współpracy z instytucjami międzynarodowymi, krajowymi i lokalnymi, działającymi w obszarze wolontariatu,
  • udział w szkoleniach, konferencjach tematycznych, warsztatach i spotkaniach, organizowanie spotkań tematycznych i szkoleń dla pracowników Caritas,
  • monitorowanie aktualnych zmian w prawie, działań rządowych i pozarządowych w zakresie wolontariatu,
  • tworzenie harmonogramów pracy, analiz, sprawozdań, materiałów i informacji w zakresie właściwości; systematycznie oraz każdorazowo na potrzeby instytucji.

CV i list motywacyjny prosimy kierować mailem (z tytułem „Rekrutacja”) na adres caritaspolska@caritas.pl do dnia 10 lutego 2018 r.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”